ПРО UNFO Med

UNFO Med. Ltd. – ортопедична компанія, заснована Ізаком Дайзаде, доктором медичних наук, що спеціалізується в області ортопедичної хірургії з більш ніж 35-річним досвідом. UNFO Med – є виробником революційної системи універсальної неонатальної ножної ортопедії (UNFO). Ґрунтуючись на своєму великому досвіді в педіатричній хірургії, д-р Daizade розробив революційне лікування для Metatarsus Adductus (MTA, колись відоме як ineing або pigeon-toe) і нога для новонароджених. Система UNFO запатентована в усьому світі. Експерти UNFO Med невпинно працюють над розробкою нових та інноваційних методів лікування, спрямованих на надання допомоги тисячам немовлят, які страждають від ненормальних станів ніг.

Доктор Изак Дайзаде

Ізак Дайзаде, доктор медичних наук, є одним з провідних фахівців в області ортопедичної хірургії. Закінчивши медичну школу в Тегерані, Іран, д-р Дайзаде завершив свою ординатуру в ортопедичній хірургії в лікарні Бейлінсон в Ізраїлі та інтернований в відділеннях загальної, судинної і нейрохірургії, а також у відділеннях інтенсивної терапії та наукових досліджень в Тель-Авівському університеті. Доктор Дайзаде завершив своє спілкування в хірургії хребта в лікарні Бейлінсон Петах Тиква, а також став головним ортопедичним лікарем в одній з найвідоміших лікарень країни. У той же час він заснував кілька приватних клінік ортопедичної хірургії по всій країні. Ізак Дайзаде розробив і запатентував інноваційні ортопедичні вироби по всьому світу з 2007 року. Дайзаде заснував UNFO Med Ltd, щоб продовжити розробку інноваційних методів лікування новонароджених, які страждають вродженими деформаціями стопи.

Ейлон Дайзаде

Ейлон Дайзаде отримав теоретичну і практичну підготовку та кваліфікацію в області анатомії, кінезіології (кінетика людини), біомеханіки стопи і гомілковостопного суглоба і пов'язаних з нею патологій. Е. Дайзаде є сертифікованим ортопедичним фахівцем і спеціалізується на практиці ортопедичних стоп. За свою кар'єру він накопичив великий досвід, пов'язаний з ортопедії, і був менеджером відомого ортопедичного інституту «Медаль» з 2003 по 2012 рік. Е. Дайзаде є віце-президентом і керівником бізнес-підрозділу UNFO Med Ltd.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Тел.: +380(67) 405-60-64

Підписка на новини

Введіть ваш email, щоб завжди бути в курсі останніх оновлень

Повна інформація про виріб медичного призначення викладена в інструкції для застосування

Виробник: UNFO med Ltd., 52 Weitzman Street, Holon, 58326, Israel

Запатентована розробка ізраїльської ортопедичної компанії – UNFO MED LTD

Патент № US8,083,703 B2 від 27.12.2011 р.

© 2020 unfo.com.ua

Всі права захищені.